Благодійна організація «Сила Єдності»

Благодійна організація "Сила єдності" була створенна для надання допомоги та сприяння законним інтересам бенефіціарів у сферах соціального захисту, соціального забезпечення, прав людини і громадянина та основоположних свобод, соціальних послуг і подолання бідності, а також розвиток і підтримка цих сфер у суспільних інтересах, надання адресної благодійної допомоги особам, що потребують допомоги, діяльність спрямована на забезпечення безпеки, збереження життя та здоров'я людей.

 Title Block Image - About the Fund

Наше гасло: «Ми там де потрібні людям!»

Наші цінності

Довіра

Довіра в благодійності — це основа міцних стосунків, без якої неможлива наша діяльність. Чесність, відкритість та підзвітність дозволяють довіряти одне одному та ефективно творити добро.

Розвиток

Ми націлені на розвиток всього благодійного сектору. Підвищення стійкості, ефективності та професійного рівня фондів напряму впливає на активність та залученість людей до вирішення соціальних проблем.

Підзвітність

Ми орієнтовані на прозорість, публічність та підзвітність. Кожен проєкт проходить ретельну перевірку. Кожна людина має відкритий доступ до документів та регулярних звітів про нашу діяльність.

Партнерство

Ми віримо, що разом ми сильніше, ніж кожен окремо. Наша співпраця будується на взаємоповазі, довірі, порядності, залученості та підтримці — це фундамент, на якому ми стоїмо.

Безпека

Ми є гарантом виконання всіх взятих на себе сторонами зобов'язань, який однаково захищає тих, хто отримує та надає допомогу. Кожна історія перевірена, кожна потреба актуальна, а кожна гривня захищена.


Наша місія – об’єднувати українців, іноземних партнерів, бізнес, державні структури, приватних осіб задля однієї єдиної мети – нашого майбутнього. Такого, яке для себе ми оберемо та побудуємо самі! Адже єдність народу – це сила держави!  
З початком війни команда БО «Сила Єдності» власними силами закривала першочергові потреби армії та цивільного населення, яке постраждало в наслідок агресії російської окупаційної армії. Кожен день однодумці присвячують наполегливій праці з пошуку, отриманню та передачі гуманітарної допомоги постраждалим в ході війни, підтримці необхідними матеріалами та коштами наших захисників.

Наша мета на цей час – мобілізувати усі ресурси задля допомоги країні в боротьбі з росією. Завдяки всебічній співпраці з українським бізнесом, іноземними організаціями,  приватними особами; завдяки співробітництву та взаємодопомозі, ми переможемо ворога та відбудуємо нову, квітучу Україну.